CADI TIRNAK BAĞDAT CADDESİ HYDROFACIAL

Cadı tırnak
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Cadı Tırnak Bağdat Caddesi

Cadı tırnak; Artık güzellik sırası sizde. En iyi güzellik sırlarını keşfetmek ve deneyimlemek için kendiniz uğraşmanıza da gerek yok. Bir güzellik merkezinin sunduğu tüm olanakları en iyi şekilde görebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Sorunsuz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda yapılan cilt bakımları neticesinde istenilen her bakıma sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Cildinizin verdiği tepkileri ve yaşadığı sorunları görerek en iyi bakımı vermeniz gereklidir. Çünkü artık cilt bakımı bir ihtiyaçtan çok zorunluluk haline geldi. İyi bir vücuda sahip olmak isteyenler öncelikli olarak cilt bakımlarından ödün vermemesi gerekiyor. Genel anlamda başarılı bir cilt bakımı ve Hydrofacial gibi uygulamalar sayesinde rahatlıkla hizmet alabilmek mümkün. Bu hizmeti en iyi sağlayanlardan birisi olarak Cadı Tırnak Bağdat Caddesi en rahat şekilde bakım paketlerini sizlere sunuyor. Zengin içeriği ve uygun fiyatlarıyla tercih etmek artık çok kolay.

FIRSATI BURADAN İNCELEYE BİLİRSİNİZ.

Cadı Tırnak Hydrofacial

Yaz ve kış aylarında ayrı ayrı şekillerde yapılan farklı cilt bakımları, mevsime uygun seçenekler sunuyor. Cildin yenilenmesi ve daha iyi konuma gelebilmesi için canlandırıcı cilt bakımlarını deneyimlemek mümkün. Kuruma, çatlama, yağlanma ve diğer pek çok sorunu rahatlıkla çözen pek çok bakım yöntemiyle birlikte, yurtdışında sıklıkla kullanılan Hydrofacial bakım paketleri de oldukça iyi bir yöntemdir. Elbette bu işlemden önce klasik bir cilt bakım hizmetini alarak bu süreçte hazırlık yapılmaktadır. Cilt için komple bir bakım olarak sunulan cilt bakımında genel olarak tüm bakım prosedürleri uygulanıyor. Rahat ve konforlu olan merkezde cilt analizi yapımıyla başlanan işlemler, ozon buhar, vakum temizleme, siyah nokta temizleme, ampül ve serum uygulamalarıyla devam etmektedir. Ardından en iyi şekilde iki adet maske uygulaması yapılır. Biri normal maske iken diğeri de 7 renkli led maskedir. Klasik cilt bakım içeriğinin zenginliği de yeterlidir.

Hydrofacial Bakım Nedir?

Deriyi doğru bir şekilde beslemek, nemlendirmek ve ona can vermek tüm dermatologların önemli uğraşıdır. Yeniden deriyi canlandırmak ve eski ışıltısı ve parlaklığına ulaştırmak adına çeşitli yöntemlerin uygulanması gereklidir. Bunlardan birisi de son yıllarda sıkça duyulan Hydrofacial yöntemidir. Tüm bakımların tek seans içerisinde uygulandığı bu yöntemde asıl amaç anti-aging sistemini en iyi şekilde uygulayıp gençleşmeyi sağlamaktır. Anti-aging uygulamaları içerisinde önemli bir yer tutan Hydrofacial, iğne veya vakumlama gibi işlemlerden geçmeden rahatlıkla uygulanmaktadır. Bir aletin yüz derisi üzerinde gezdirilmesiyle uygulanan işlemde herhangi bir yan etki de bulunmamaktadır. Genel olarak özelliklerini sayarsak:

  • Cildin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılar
  • İğne ve vakumlama yapılmaz
  • Acı ve ağrı yapmaz
  • Cildin en alt kademesine ulaşılarak düzenleme yapılır
  • Cilt ölü hücrelerden, siyah nokta ve aşırı yağlanmadan rahatlıkla arındırılır
  • Cilde uygun serumlar kullanılarak lekeler, kırışıklıklar ve cilt tonu düzensizlikleri rahat bir şekilde tedavi edilir
  • Sivilcelere karşı da oldukça etkilidir.