HOLIDAY INN ŞİŞLİ HOTEL NI THAI SPA MASAJ

Holiday Inn Şişli Hotel
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Holiday Inn Şişli Hotel; Dilimizde masaj sözcüğü Arapça dokunma anlamına gelen Mass’tan, Yunanca “yoğurma” anlamına gelen “massein” sözcüklerinden türetilmiştir. Böylesine geniş bir coğrafyada masajın etkileri her yere ilk çağlardan bu yana yayılmıştır. Bu coğrafyada özellikle Roma hamamlarından beri Osmanlı hamamları da masaj kültürünü yaşatmıştır. Çünkü insanlar hem temizlik hem de bedensel rahatlama ihtiyaçlarını giderirken bir yandan da sosyalleşme imkanı bulmaktaydı.

Holiday Inn Şişli Hotel

İki yönlü olarak fayda sağlayan masaj sektörü artık Türkiye’de ve dünyada oldukça büyük bir sektör. Profesyonel masöz lisansı alarak pek çok kişi en iyi şekilde hizmet verebiliyor. Masaj genel olarak derialtı dokusunu, kasları, iç organları, metabolizmayı ve dolaşım sistemlerini mekanik ve sinirsel olarak uyaran bir tedavidir. Esasında bu yollarla yapılan işlemler çeşitli darbelerle bölgenin uyarılması, daha fazla kan gelmesini sağlamak ve dolaşımı artırmaktır. Masaj ile birlikte yapılan bu manipülasyonlar sayesinde fizyolojik ve psikolojik etkiler doruk noktasına ulaşır. Vücuda uygulanan pek çok masaj sistemi olarak el, elektrikli aletler ve su kullanılır. Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa ise sizlere masajı kese, köpük ve ıslak alan seçenekleriyle birlikte sunarak eşsiz bir deneyim vaat ediyor.

FIRSATI BURADAN İNCELEYE BİLİRSİNİZ.

Masaj hastanın veya rahatlamak isteyen kişinin vücudunda ve derisinin alt katmanlarında fizyolojik etkiler oluşturan mekanik bir terapi şeklidir. Bu şekilde yapılan terapilerde başarı oranı oldukça yüksek olduğundan sıklıkla masaj tercih edilmektedir. Pek çok sektör tarafından kullanılan masaj, özellikle spor kulüpleri, oteller, hastaneler, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, hamamlar ve güzellik merkezleri tarafından kullanılır. Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa ise bir otel olarak bu hizmeti hem otelde kalan müşterilerine hem de dışarıdan gelebilecek kişilere sunmaktadır. Pek çok masaj çeşidi bulunmaktadır:

  • Dinlendirici Masaj: Gündelik yorgunlukları ve toksinlerin atılması için sauna, spa ve köpüklü masajlar eşliğinde yapılabilen en yaygın masaj çeşididir.
  • Medikal Masaj: Tedavi amacıyla yapılan masajlara denilen medikal masajlar, eğitim ve lisans almış masözler tarafından uygulanır. Fizik tedavi uzmanları, bazı doktorluk dalları da medikal masaj uygulaması yapabilmektedir.
  • Spor Masajı: Sporcuların fizyolojik ve fiziksel gelişimine katkı sağlamak amacıyla yapılan masaj çeşididir. Amaca dönük olarak yapılan bu masajda genel olarak performans artırımı ve ağrıların azaltılması amaçları bulunur.

Fitness ve havuz kullanımları da Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa tarafından masaj ile birlikte fırsat içerisinde sağlanıyor. Kendinize en iyi vakti ayırarak havuzda keyifli zaman geçirmeniz de mümkün. Formunuzu en iyi şekilde korumak, bununla birlikte sağlıklı bir yaşama merhaba demek için masaj hizmetleriyle bilikte fitness ve havuz fırsatlarını kaçırmayın. Müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulduğu, rahat ve konforlu bir alanda masaj, fitness ve havuz fırsatı sunan Holiday Inn Şişli Hotel Ni Thai Spa’yı ziyaret edin.