CROWNE PLAZA İSTANBUL OLD CITY SPA MASAJ

Crowne Plaza İstanbul
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

Crowne Plaza İstanbul; Masaj, ülkemizde bir kültür. Özellikle Roma döneminden bu yana gelen gelenek olan Roma hamamları ve onun devamı olan Osmanlı hamamları sayesinde temizlenme, rahatlama ve masaj kültürümüz oldukça gelişti. Bu nedenle rahatlıkla uygulama alanı bulan masaj sektörü de en iyi şekilde kendisini gösterebileceği alanı buluyor. Son yıllarda artan sauna, spa ve masaj salonu gibi kavramlar en iyi biçimde tek bir çatı altında birleşiyor. Genel olarak rahatlamak isteyen ve bunun hayatına etki etmesini isteyen kullanıcılar rahatlıkla fırsatlardan yararlanarak en iyi şekilde fayda sağlıyor.

Crowne Plaza İstanbul

Masajın fiziksel ve psikolojik etkisinin bilincinde olarak en iyi şekilde modern ve şık bir ortamda masaj ve köpük fırsatını kaçırmayın. Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel Spa tek bir çatı altında tüm hizmetleri sizin için sunarak en etkili masaj ve köpük deneyimini veriyor. İstanbul’da fark yaratan hamamların bulunduğu Fatih ilçesinde yer alan otel, seçkin müşterileri ve hizmet memnuniyetiyle dikkat çekiyor. Özellikle sorunsuz bir deneyim alabilmek adına en seçkin müşteri memnuniyetini sizlere sunarak, güvenli ve sorunsuz bir ortamda köpük, masaj ve ıslak alan hizmetini veriyor. Rahat bir atmosferde fark yaratan bir rahatlama evresi için en iyi alternatiflerden birisi olan Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel Spa sizleri bekliyor.

FIRSATI BURADAN İNCELEYE BİLİRSİNİZ.

Neden Masaj ve Köpük Masajı Yaptırmalıyım?

Masaj ve köpük masajının pek çok faydası bulunmaktadır. Gündelik hayatınızda direkt etkisini görebilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Bunun nedeni vücudun iyi bir şekilde rahatlamış olması, gevşemesi ve dinlenmesidir. Masajın genel olarak faydalarını sıralarsak:

 • Vücudu direkt olarak rahatlatması
 • Vücudun belirli başlı bölgelerine etki edilerek o bölgelerdeki ağrıları dindirmek
 • Vücutta bulunan noktaları iyi analiz ederek nokta atışı masajlar uygulamak
 • Stresten arındırarak gündelik hayatınıza etki eder
 • Mutlu ve dinlenmiş bir şekilde masajdan keyif almak
 • İş veya okul yaşamındaki problemlerden ve stresten uzaklaşmak
 • Profesyonel masözler sayesinde vücudunuzdaki kronik ağrılardan kurtulmak
 • Kaliteli, konforlu ve güvenli bir ortamda rahat bir masaj hizmeti alarak gevşemek

Bu gibi faydalar genel olarak masajın verdiği hissiyatlardır. Herhangi bir yan etkisi olmayan masaj hizmetlerinin uzman kişiler ve masözler tarafından yapılması gereklidir. Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel Spa olarak lisanslı ve uzman masözlerimizle sizlere istediğiniz konforu da sunarak seçkin bir masaj deneyimi yaşatıyoruz. Mutlu, sevinçli ve rahat bir deneyim elde edebilmek için fırsatlardan yararlanmak artık çok kolay. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmek, bununla birlikte stres ve iş yükünden uzaklaşmak, rahatlamak ve gevşemek için en etkili yöntem olarak masaj hizmetini şimdi alın. Özel bir ilgiyle sizleri ağırlayan Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel Spa tarafından sağlanan seçkin bir deneyim sizleri bekliyor.