BEYLİKDÜZÜ JULYA ESTETİK MEDİKAL

Julya Estetik
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Beylikdüzü Julya Estetik

Beylikdüzü Julya Estetik; Cilt bakım uygulamaları artık hayatımızın değişmeyen bir parçası. Son yıllarda artan kozmetik ihtiyacının artık görünen bir yüzü olan bakım merkezleri ve güzellik merkezleri, bu hizmetleri en hızlı şekilde sağlayarak rahat bir hizmet veriyor. Zamana yenik düşen cildin en kötü tarafı da dış etkenlere oldukça müsait olmasıdır. Bu etkenlerin nedeni de sosyal bir çevrede yaşamamız ve çok fazla dış etkenlere maruz kalmamızdır. Dışarıdan pek çok etkenin insanların cildinde oluşturduğu sorunlar ve yapışan bazı molekülleri yok etmek adına en etkili silah elbette ilk olarak düzenli duş almaktır. Bu yapıldıktan sonra ekstra önlemler almak ve cildi beslemek adına en iyi seçenekleri kullanabilirsiniz. Göz altı morlukları, benler, lekeler, siyah noktalar ve gözenekler için en iyi çözüm Beylikdüzü Julya Estetik tarafından medikal cilt bakımları hizmetinin önemi büyüktür. Medikal bir işlem olması nedeniyle daha etkilidir.

FIRSATI BURADAN İNCELEYE BİLİRSİNİZ.

Beylikdüzü Julya Estetik Eye Cell Uygulaması

Eye Cell ismindeki uygulama sayesinde özellikle göz çevresi için yaptırılacak olan cilt bakımları oldukça etkili bir biçimde sağlanıyor. Özellikle göz altı morlukları için sık sık tercih edilen yöntem, yurt dışında da sıklıkla uygulanıyor. Botanik kök hücre ekstreleri sayesinde saç teli kadar ince iğnelerle işlem yapılmaktadır. Aynı şekilde göz çevresindeki derinin yenilenmesi için de medikal cilt bakım uygulaması yapılmaktadır. Göz çevresindeki kırışıkları daha iyi bir biçimde iyileştirdiğinden deriyi yenilemektedir. Uygulamanın devamı olarak da bazı serumlar uygulanıyor. En son olarak da soğuk kremlerin işlem yapılan bölgelere sürülmesiyle işlem tamamlanıyor. Eye Cell yöntemindeki asıl amaç hücrelerin yenilenmesini sağlamaktır. Bölgede bulunan göz altı morlukları ve kırışıklıklar gibi yapıların hücrelerin deforme olmasından dolayı oluştuğu bilinmektedir. Bu nedenle bu işlem direkt olarak cilt yenilenmesi ve hücre yenilenmesi için tercih ediliyor.

Eye Cell Uygulamasının Özellikleri

Eye Cell uygulamasının 4-8 seans kadar süresi vardır. Beylikdüzü Julya Estetik tarafından uzman kadroların yardımıyla vücut tipinize ve cildinizin durumuna göre seans sayısı belirlenmektedir. Böylece hem cilt tipine uygun işlemlerden geçebilir hem de daha hızlı iyileşme sağlanır. Bir yandan da en fazla sorulan sorulardan birisi de ne kadar süre bu işlemin uygulandığıdır. Yine cilt tipine bağlı olarak 7-10 gün kadar aralıklarla yapılmaktadır. Bu aralık önemlidir çünkü ciltteki hücrelerin yenilenme sürelerine eşdeğerdir. Süresi kadar ne kadar sürede iyileşme sağlandığı da önemlidir. Eye Cell, oldukça basit bir işlem olduğundan dolayı hızlı bir iyileşme süreci olur. Hatta iyileşme süresi bile olmadan normal hayata bir anda geçebilmek kolaydır. Özellikle kadınlar direkt olarak makyaj yapabilirler. Bu da kolay adapte olabilmek adına oldukça iyi bir özelliktir. İnce çizgilerde, göz altı torbalarında ve göz kapaklarında uygulaması yapılan Eye Cell işleminde önemli olan noktalardan birisi de bir güzellik uzmanı tarafından yapılmasıdır.