AYSEL BARAN HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI

Aysel Baran
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

Aysel Baran; Cildimiz bizim mabedimizdir. Hayatımızda ve kişisel bakımımızda en önemli adımlardan birisi de kesinlikle cilt bakımıdır. Yıkanmak ve düzenli bir şekilde banyo yapmak direkt olarak cilt bakımınıza etki eder. Acılı tedavi yöntemleri veya ameliyatlara gerek kalmadan cildinize en iyi bakımı verebilmeniz ve beslemeniz mümkün. Sorunsuz bir deneyim için cilt bakımınızı sorunsuz ve sürekli yöntemlere oturtmak Avcılar Aysel Baran Güzellik Merkezi çatısında sizlere sunuluyor. Cilt bakım yöntemlerinde en iyi davranış kesinlikle sürekli ve düzenli bakımdır. Işıl ışıl görünen ve parlaklık saçan ciltler her zaman istenen cilt tipidir. Hydrafacial tekniği de son zamanlarda bu görüntüyü ve cilt tipini sizlere sunabiliyor. Genel olarak ağrısız ve iğnesiz bir şekilde uygulanan bu yöntem sayesinde özellikle yüz bölgesinde yapılan bakımlar genel olarak başarılı oluyor.

FIRSATI BURADAN İNCELEYE BİLİRSİNİZ.

Sağlıklı bir cilt için vücudun nem dengesine dikkat etmek gerekir. Ayrıca cildin yağ dengeleri de bu noktada önemli oluyor. Bunların hepsi bizi vücut tiplerinin farklılığına çıkartıyor. Bu farklılık genel olarak bilimsel olarak ispat edilmiştir. Normal, kuru, yağlı, olgun vb. cilt tiplerinde uygulama sağlanan Hydrafacial özellikle cilt bakımında tercih ediliyor. Genellikle ünlüler ve özellikle Hollywood ünlülerinin son zamanlarda tercihi olan cilt bakım türünde sorunsuz bir deneyim almak mümkün oluyor. Cildin nem dengesini ayarlayan bu sistemde, vücudun yağa, neme ve kuruluğa ihtiyacı varsa ona göre davranılır. Hydrafacial cihazının ayarlanmasıyla seans başlar ve kısa süre içerisinde deri üzerinde etkiler görülmeye başlanır. Düzenli yapıldıktan sonra tam istenen şekilde cilt bakımı imkanına kavuşulur.

Neden Hydrafacial Yöntemi?

Öncelikli olarak bu tekniğin tercih nedeni anti-aging teknikleri içerisinde en tutarlı yöntem olmasıdır. Herhangi bir şekilde iğne, ağrı veya yan etki barındırmadığından dolayı da genelde kadınların direkt olarak tercihidir. Özellikle yüz bölgesinde uygulanabilir olması nedeniyle bu sorunların oluşmamasına özen gösterilmiştir. Yüzde oluşabilecek ağrılar veya kızarıklıklar genel olarak hayat kalitesini düşürmektedir. Pek çok faydası bulunan ve Avcılar Aysel Baran Güzellik Merkezi tarafından sağlanan Hydrafacial tekniğinin belirli başlı faydaları şunlardır:

 • Cilt lekelerini hızlı bir şekilde giderir
 • Cildin renk tonunu ayarlar ve normal tonuna geri döndürür
 • Ciltte bulunan sivilceleri ve eski sivilcelerin izlerini yok eder
 • Cildin nem dengesini en iyi biçimde korur
 • Siyah noktaların temizlenmesi ve elle sıkım yapılmadan vakum tekniğiyle alınması sağlanır
 • İçerisinde barındırdığı vitamin özellikleri sayesinde cilt güçlenir ve parlaklığına en iyi şekilde kavuşur
 • Cildin gereken PH değerinin sağlanmasına yardımcı olur
 • Sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Özellikle olgun vücut tipi için önerilen bir yöntemdir
 • Konforlu ve acısız bir operasyonla gerçekleştirilmektedir
 • Yağ bezelerinin ve buna bağlı olarak yağ noktalarının temizlenmesi sağlanır
 • Tüm cilt tiplerine uygulanabilir olması önemlidir.